KALENDARIUM
 
19
styczeń
20
styczeń
21
styczeń
22
styczeń
23
styczeń
24
styczeń
25
styczeń
 
TRANSFERY
 

Przyjdą: / Przyszli:


Odejdą: / Odeszli:

 
SPARINGI
 
17/18.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
LKS Wola Dalsza

24/25.02, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Astra Medynia Głogowska

3/4.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
ŁKS Łukawiec

10/11.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Zorza Trzeboś

17/18.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Grom Handzlówka

24/25.03, g. -
miejsce nieznane
Jawor Krzemienica
-:-
Ziomki Rzeszów (JS)

 
Dofinansowanie MSiT Program KLUB 2017

Statystyczne podsumowanie B3 w rundzie jesiennej 17/18 - cz. 2/3
Po podsumowaniu drużynowym zapraszamy na drugą część. Dzisiaj skupimy się na indywidualnych osiągnięciach i klasyfikacjach zawodników. Zapraszamy do lektury!
W rundzie jesiennej sezonu 2017/18 wzięło udział 289 zawodników. Zalewie 75 z nich, czyli niewiele ponad 1/4 stanowią zawodnicy młodzieżowi. Najwięcej piłkarzy wystąpił w barwach Orła Harty - 26. Największy udział zawodników młodzieżowych w grze całego zespołu osiągnął Jawor Krzemienica, który zdecydowanie odskoczył stawce. Aż 53 % minut gry w biało-zielonych barwach rozegrali młodzieżowcy. Jest to na pewno niesamowitym wyczynem, patrząc na fakt, jak niezachwianie przewodzi ligowej stawce. Druga w zestawieniu Tarnawka traci aż 15 punktów procentowych. Najmniejszy udział młodzieżowców ma SZiK Wola Rafałowska - niecałe 5 %.
Tylko 7 zawodników zagrało komplet 1080 minut. Arka Albigowa jest jedynym klubem, który w swoim składzie posiada aż dwóch takich zawodników. Najczęściej zdejmowani z boiska przez trenerów piłkarzami są Paweł Chmura, Dariusz Kuś i Dawid Polar. Wymieniona trójka kończyła mecz przed czasem 8 razy. Najwięcej razy z ławki rezerwowych na boisko wchodził Krzysztof Lęcznar - aż 9 razy. Najmłodszym zawodnikiem został Szymon Bembenik, który w dniu swojego debiutu miał zaledwie 15 lat i 155 dni. Hubert Balawender w tej klasyfikacji jest 10. Najstarszym piłkarzem jest Wiesław Domin. Rozegrał mecz mając 53 lata i 58 dni. Co ciekawe Jawor ma najmłodszy skład w lidze, ale aż 2 zawodników w dziesiątce najstarszych.
Królem strzelców rundy jesiennej jest Dominik Bartkiewicz z 17 golami na koncie. Tuż za nim jest Patryk Nowak z 16-toma trafieniami. Podium zamyka Bartosz Bartman - 13. Podczas jesieni mieliśmy okazję zobaczyć 12 hat-tricków, a dwóm zawodnikom udał się to dwukrotnie - Łukaszowi Nawojskiemu i Patrykowi Nowakowi. Najczęściej do siatki trafiał Piotr Kluz, który potrzebował na to równą godzinę. Najmłodszym strzelcem został Patryk Bielec z Harty (16 lat, 339 dni), zaś najstarszym grający trener Krzemieniczan Wojciech Pawełek (39 lat, 158 dni).
Poniżej znajdują się czołówki klasyfikacji w poszczególnych kategoriach i liczbowe zestawienie. Zapraszamy do szukania siebie, bądź swoich zawodników. Po weekendzie zapraszamy na podsumowanie klasyfikacji fair-play.

Statystyczne zestawienie zawodników w rundzie jesiennej sezonu 2017/18 B-Klasy gr. III:

We wszystkich meczach wzięło udział 289 zawodników.

75 zawodników (26 %) to zawodnicy młodzieżowi.

Ilość zawodników grających w klubie:
26 - Orzeł Harta
25 - HALO Hyżne
24 - Markovia Markowa, Polonia Hyżne
23 - Głuchowianka Głuchów, Orzeł Wysoka Łańcucka
22 - Pogórze Husów, Rzemieœlnik Strażów
20 - Arka Albigowa, Czarni Kraczkowa, Jawor Krzemienica, LKS Tarnawka, SZiK Wola Rafałowska

Udział młodzieżowców:
Drużynarazemmłod.%
Jawor Krzemienica62791182753,1
LKS Tarnawka45381186138,3
Czarni Kraczkowa35551181730,1
Głuchowianka Głuchów35381184629,9
Markovia Markowa31221088128,7
Polonia Hyżne2568988626,0
Orzeł Wysoka Łańcucka22301083320,6
Rzemieślnik Strażów23971182620,3
Pogórze Husów19331185616,3
Orzeł Harta15381182513,0
Arka Albigowa12691188010,7
HALO Hyżne1072118819,0
SZiK Wola Rafałowska587118804,9
Kolejno: nazwa klubu, minuty młodzieżowców, minuty łącnzie, procentowy udział młodzieżowców

Minuty na boisku:
1080+ - Piotr Cisek (Głuchów), Sebastian Gudyka (HALO), Mateusz Jachowicz (Strażów), Zbigniew Kłak (Arka), Mateusz Lech (Tarnawka), Jacek Początek (Arka), Piotr Rosół (Głuchów)
1078 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
1070 - Bartosz Bartman (Arka), Mateusz Szczepański (Wola)
1065 - Dawid Majchrowski (Husów)
1059 - Marek Szydełko (Wola)

Schodzili z boiska: (nie wliczają się czerwone kartki)
8 - Paweł Chmura (Jawor), Dariusz Kuś (Harta), Dawid Polar (Husów)
7 - Łukasz Barnat (Strażów), Konrad Kotarba (HALO), Kamil Kucha (Husów), Konrad Ziaja (Czarni)
6 - Dariusz Borcz (Wysoka), Hubert Puziewicz (Strażów)
5 - Adam Chruszcz (Tarnawka), Bartłomiej Gargała (Czarni), Piotr Grabowski (Wysoka), Patryk Kędzior (Jawor), Kamil Kielar (Czarni), Konrad Mokrzycki (HALO), Dawid Rejman (Strażów), Sebastian Różański (Czarni), Jerzy Słysz (Arka), Paweł Surmacz (Jawor)

Wchodzili z ławki:
9 - Krzysztof Lęcznar (Jawor)
8 - Kamil Grad (Czarni), Wojciech Hejnosz (Wysoka), Krzysztof Mierzwa (Tarnawka)
7 - Jakub Choma (Husów), Łukasz Pałac (HALO), Mateusz Trojnar (Czarni)
6 - Wiesław Domin (Harta), Konrad Golba (Wysoka), Kamil Kasiak (Wola), Michał Patryn (Jawor), Mariusz Rejman (Jawor), Karol Różański (Czarni)

Strzelcy:
17 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
16 - Patryk Nowak (Jawor)
13 - Bartosz Bartman (Arka)
10 - Kamil Socha (Tarnawka)
9 - Grzegorz Pawełek (Tarnawka), Paweł Surmacz (Jawor)

Strzelcy I połowa:
8 - Dominik Bartkiewicz (Czarni), Patryk Nowak (Jawor)
6 - Bartosz Bartman (Arka), Kamil Socha (Tarnawka)
5 - Łukasz Barnat (Strażów), Grzegorz Pawełek (Tarnawka), Paweł Surmacz (Jawor)
4 - Piotr Kluz (Markowa), Mateusz Krupiński (Husów), Kamil Laskowski (Strażów)

Strzelcy II połowa:
9 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
8 - Patryk Nowak (Jawor)
7 - Bartosz Bartman (Arka), Tomasz Sapek (Wola)
6 - Rafał Krzysztyniak (Markowa)

Strzelcy u siebie:
10 - Patryk Nowak (Jawor)
8 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
7 - Kamil Socha (Tarnawka)
6 - Łukasz Nawojski (Arka), Tomasz Sapek (Wola)

Strzelcy na wyjeździe:
9 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
8 - Bartosz Bartman (Arka)
6 - Patryk Nowak (Jawor), Paweł Surmacz (Jawor)
5 - Grzegorz Pawełek (Tarnawka), Dawid Sowa (Arka)

Strzelcy jesienią:
17 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
16 - Patryk Nowak (Jawor)
13 - Bartosz Bartman (Arka)
10 - Kamil Socha (Tarnawka)

Strzelcy wiosną:
-

Hat-tricki:
2 - Łukasz Nawojski (Arka), Patryk Nowak (Jawor)
1 - Łukasz Barnat (Strażów), Dominik Bartkiewicz (Czarni), Bartosz Bartman (Arka), Piotr Kluz (Markowa), Grzegorz Pawełek (Tarnawka), Tomasz Sapek (Wola), Kamil Socha (Tarnawka), Paweł Surmacz (Jawor)

Gole samobójcze:
1 - Łukasz Cieślachowski (Głuchów), Piotr Cisek (Głuchów), Rafał Łyszczarz (Husów), Marcin Jasiński (HALO), Krzysztof Lemik (Tarnawka), Jakub Rut (Markowa)

Minuty na bramki: (co ile minut zawodnik strzela gola)
60 - Piotr Kluz (Markowa)
61 - Patryk Nowak (Jawor)
63 - Dominik Bartkiewicz (Czarni)
82 - Bartosz Bartman (Arka)
88 - Łukasz Barnat (Strażów)

Najmłodsi zawodnicy:
Szymon Bembenik (Husów)15 lat, 155 dni
Sebastian Hawro (Husów)15 lat, 190 dni
Bartłomiej Szylar (Markowa)15 lat, 213 dni
Hubert Puziewicz (Strażów)15 lat, 336 dni
Sebastian Pietrykowski (Polonia)16 lat, 8 dni
Kamil Kamiński (Polonia)16 lat, 113 dni
Filip Naróg (Husów)16 lat, 191 dni
Albert Ryznar (Markowa)16 lat, 209 dni
Kacper Podwyszyński (Głuchów)16 lat, 246 dni
Hubert Balawender (Jawor)16 lat, 256 dni


Najstarsi zawodnicy:
Wiesław Domin (Harta)53 lat, 58 dni
Władysław Wanowicz (Głuchów)52 lat, 27 dni
Ryszard Jaszczur (Harta)51 lat, 223 dni
Jerzy Słysz (Arka)48 lat, 131 dni
Krzysztof Lęcznar (Jawor)46 lat, 295 dni
Piotr Cwynar (Wysoka)42 lat, 342 dni
Zbigniew Kłak (Arka)39 lat, 350 dni
Wojciech Pawełek (Jawor)39 lat, 221 dni
Paweł Grzebyk (Polonia)39 lat, 114 dni
Paweł Różański (Czarni)39 lat, 2 dni


Najmłodsi strzelcy:
Patryk Bielec (Harta)16 lat, 339 dni
Jakub Choma (Husów)17 lat, 81 dni
Patryk Nowak (Jawor)17 lat, 88 dni
Dawid Kielar (Czarni)17 lat, 176 dni
Jakub Paściak (Harta)17 lat, 212 dni
Sebastian Różański (Czarni)17 lat, 218 dni
Bartłomiej Gargała (Czarni)18 lat, 21 dni
Paweł Surmacz (Jawor)18 lat, 151 dni
Sławomir Wyskiel (Harta)18 lat, 272 dni
Mateusz Trojnar (Czarni)18 lat, 350 dni


Najstarsi strzelcy:
Wojciech Pawełek (Jawor)39 lat, 158 dni
Artur Klimowicz (Strażów)35 lat, 170 dni
Krystian Sas (Strażów)34 lat, 298 dni
Tomasz Ruda (Głuchów)34 lat, 178 dni
Piotr Cisek (Głuchów)34 lat, 114 dni
Kamil Garczyński (Głuchów)33 lat, 89 dni
Marcin Krasnopolski (Harta)33 lat, 60 dni
Krzysztof Mierzwa (Tarnawka)32 lat, 318 dni
Mateusz Łoza (Wola)32 lat, 163 dni
Konrad Golba (Wysoka)32 lat, 70 dni

 
Dodał: mikmac, dnia 02.12.2017, 11:24komentarze [0]


[skomentuj] [wróć do newsów]


Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
 ..::Copyright © 2008 - 2017 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..