NAST. MECZ
 
30 IX 2018
g. 11:00
 
Czarni Kraczkowa Jawor Krzemienica
 
Pozostało:
dni      godz      min      sek
 
POPRZ. MECZ
 
22 IX 2018
g. 17:00
 
Jawor Krzemienica Leśna Wólka Podleśna
2 2
 
JAK GRAMY
 
18.08Start3:0Jawor
25.08Jawor0:1Dąbrówki
2.09Wola D.1:1Jawor
8.09Jawor3:1Trzeboś
16.09Tatyna3:2Jawor
22.09Jawor2:2Wólka
30.09Czarni-:-Jawor
7.10Łańcut-:-Jawor
14.10Jawor-:-Grodzisko
21.10Iskra-:-Jawor
28.10Jawor-:-Dynów
4.11Czarna-:-Jawor
11.11Jawor-:-Rogóżno
 
STRZELCY
 
 
Nowak
Gwizdak
Surmacz
 
KARTKI
 
 
Kiedrowski   0 
Nowak   0 
Lęcznar K.   1 
Pelc   0 
Surmacz   0 
Bieniasz   0 
Lew   0 
Chmura   0 
Gwizdak   0 
 

GALERIA

jesień 2018/19
16.09.2018r. Tatyna Dylągówka - Jawor Krzemienica
15.09.2018r. Jawor Krzemienica - Start Borek Stary (juniorzy)
02.09.2018r. LKS Wola Dalsza - Jawor Krzemienica
18.08.2018r. Start Brzóza Stanicka - Jawor Krzemienica
wiosna 2017/18
17.06.2018r. Głuchowianka Głuchów - Jawor Krzemienica
16.06.2018r. Jawor Krzemienica - Junior Łańcut (trampkarze)
16.06.2018r. Jawor Krzemienica - Brzeg Białobrzegi (juniorzy)
03.06.2018r. SZiK Wola Rafałowska - Jawor Krzemienica
31.05.2018r. Stal Łańcut - Jawor Krzemienica (trampkarze)
27.05.2018r. Jawor Krzemienica - Rzemieślnik Strażów
26.05.2018r. Jawor Krzemienica - Wisłok Wiśniowa (juniorzy)
20.05.2018r. LKS Tarnawka - Jawor Krzemienica
19.05.2018r. Bratek Bratkowice - Jawor Krzemienica (juniorzy)
13.05.2018r. Jawor Krzemienica - Arka Albigowa (trampkarze)
12.05.2018r. Jawor Krzemienica - HALO Hyżne
03.05.2018r. Arka Albigowa - Jawor Krzemienica
02.05.2018r. KS Przybyszówka - Jawor Krzemienica (juniorzy)
29.04.2018r. Jawor Krzemienica - Pogórze Husów
28.04.2018r. Jawor Krzemienica - Stal Łańcut (juniorzy)
22.04.2018r. Polonia Hyżne - Jawor Krzemienica
22.04.2018r. Orły Rzeszów - Jawor Krzemienica (juniorzy)
15.04.2018r. Jawor Krzemienica - Orzeł Harta
08.04.2018r. Orzeł Wysoka Łańcucka - Jawor Krzemienica
jesień 2017/18
12.11.2017r. Jawor Krzemienica - Głuchowianka Głuchów
05.11.2017r. Markovia Markowa - Jawor Krzemienica
22.10.2017r. Rzemieślnik Strażów - Jawor Krzemienica
15.10.2017r. Jawor Krzemienica - LKS Tarnawka
24.09.2017r. Jawor Krzemienica - Arka Albigowa
10.09.2017r. Jawor Krzemienica - Polonia Hyżne
03.09.2017r. Orzeł Harta - Jawor Krzemienica
27.08.2017r. Jawor Krzemienica - Orzeł Wysoka Łańcucka
20.08.2017r. Czarni Kraczkowa - Jawor Krzemienica
19.08.2017r. Jawor Krzemienica - Grunwald Budziwój (juniorzy)
wiosna 2016/17
18.06.2017r. Jawor Krzemienica - Pogórze Husów
11.06.2017r. Arka Albigowa - Jawor Krzemienica
04.06.2017r. Jawor Krzemienica - Orzeł Harta
03.06.2017r. Jawor Krzemienica - Czarni Kraczkowa (juniorzy)
30.05.2017r. Jawor Krzemienica - Ziomki II Rzeszów (młodzicy)
28.05.2017r. Pogórze Bachórz - Jawor Krzemienica
21.05.2017r. LKS Tarnawka - Jawor Krzemienica
20.05.2017r. Jawor Krzemienica - Start Borek Stary (juniorzy)
14.05.2017r. Jawor Krzemienica - Galicja Chmielnik
07.05.2017r. Polonia Hyżne - Jawor Krzemienica
30.04.2017r. Jawor Krzemienica - Orzeł Wysoka Łańcucka
23.04.2017r. SZiK Wola Rafałowska - Jawor Krzemienica
15.04.2017r. Jawor Krzemienica - Markovia Markowa
09.04.2017r. Głuchowianka Głuchów - Jawor Krzemienica
jesień 2016/17
06.11.2016r. Pogórze Husów - Jawor Krzemienica
05.11.2016r. Start Borek Stary - Jawor Krzemienica (juniorzy)
30.10.2016r. Jawor Krzemienica - Arka Albigowa
29.10.2016r. Jawor Krzemienica - Dynovia Dynów (młodzicy)
29.10.2016r. Jawor Krzemienica - Unia Korniaktów (juniorzy)
23.10.2016r. Orzeł Harta - Jawor Krzemienica
16.10.2016r. Jawor Krzemienica - Pogórze Bachórz
15.10.2016r. Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica (młodzicy)
15.10.2016r. Jawor Krzemienica - Rzemieślnik Strażów (juniorzy)
09.10.2016r. Jawor Krzemienica - LKS Tarnawka
02.10.2016r. Galicja Chmielnik - Jawor Krzemienica
01.10.2016r. Jawor Krzemienica - Sparta Leżajsk (młodzicy)
01.10.2016r. Jawor Krzemienica - Włókniarz Rakszawa (juniorzy)
25.09.2016r. Jawor Krzemienica - Polonia Hyżne
24.09.2016r. Ziomki II Rzeszów - Jawor Krzemienica (młodzicy)
18.09.2016r. Orzeł Wysoka - Jawor Krzemienica
11.09.2016r. Jawor Krzemienica - SZiK Wola Rafałowska
04.09.2016r. Markovia Markowa - Jawor Krzemienica
28.08.2016r. Jawor Krzemienica - Głuchowianka Głuchów
wiosna 2012/13
30.06.2013r. Jawor Krzemienica - Szarotka Rogóżno
jesień 2012/13
23.09.2012r. Jawor Krzemienica - Leśna Wólka Podleśna
16.09.2012r. Plantator Nienadówka - Jawor Krzemienica
09.09.2012r. Jawor Krzemienica - Błękit Żołynia
wiosna 2011/12
13.05.2012r. Jawor Krzemienica - ŁKS Łukawiec
25.03.2012r. Jawor Krzemienica - Zorza Trzeboś
jesień 2011/12
30.10.2011r. Jawor Krzemienica - Techform Orzeł II Wólka Niedźwiedzka
25.09.2011r. Jawor Krzemienica - Rzemieślnik Strażów
18.09.2011r. Stobierna-Krzywe Stobierna - Jawor Krzemienica
14.09.2011r. Jawor Krzemienica - TG Sokół II Sokołów Młp.
11.09.2011r. Wilga II Widełka - Jawor Krzemienica
28.08.2011r. Jawor Krzemienica - Wisłok Czarna
jesień 2010/11
17.10.2010r. Korona II Rzeszów - Jawor Krzemienica
03.10.2010r. LKS Wola Dalsza - Jawor Krzemienica
26.09.2010r. Jawor Krzemienica - Wisłok Czarna
19.09.2010r. Las Zalesie - Jawor Krzemienica
12.09.2010r. Jawor Krzemienica - Zorza Trzeboś
22.08.2010r. Jawor Krzemienica - ŁKS Łukawiec
15.08.2010r. Jawor Krzemienica - LKS II Łąka
wiosna 2009/10
20.06.2010r. Zorza Trzeboś - Jawor Krzemienica
13.06.2010r. Jawor Krzemienica - Marabunda Stobierna
03.06.2010r. ŁKS Łukawiec - Jawor Krzemienica
16.06.2010r. Jawor Krzemienica - Stobierna-Krzywe Stobierna
02.05.2010r. Plantator Nienadówka - Jawor Krzemienica
25.04.2010r. Jawor Krzemienica - Wisłok Czarna
28.04.2010r. Las Zalesie - Jawor Krzemienica
21.04.2010r. Jawor Krzemienica - Herkules Trzebuska
jesień 2009/10
23.08.2009r. Jawor Krzemienica - Las Zalesie
16.08.2009r. Herkules Trzebuska - Jawor Krzemienica
wiosna 2008/09
10.05.2009r. Sawa Sonina - Jawor Krzemienica
19.04.2009r. Jawor Krzemienica - Pogórze Bachórz
 ..::Copyright © 2008 - 2018 mikmac Wszystkie prawa zastrzeżone::..